Oferta pracy

Trade Key Account Manager GenMed

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, negocjacje i wdrożenie planów współpracy z wybranymi sieciami aptek i hurtowniami farmaceutycznymi

  • Realizację planów sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • Monitorowanie działań handlowych konkurencji prowadzonych w podległych sieciach aptek

  • Rozwijanie i budowanie między-zespołowej współpracy w zakresie działań handlowych

  • Budowanie relacje z kluczowymi klientami w celu wspierania profesjonalnego wizerunku SANOFI

  • Dostarczanie klientom niezbędnych informacji dotyczących produktów z portfolio grupy

  • Identyfikacja trendów i zachowania dystrybutorów istotnych z punktu widzenia interesów Sanofi

  • Nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z osobami odpowiedzialnymi za strategie handlowe hurtowni farmaceutycznych (Dyrektorami / Menedżerami hurtowni)

  • Współtworzenie zasad polityki handlowej firmy w obszarze współpracy z hurtowniami

  • Zapewnienie dostępności produktów Sanofi w hurtowniach i sieciach aptek

  • Przygotowywanie analiz i raportów dla klientów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera

  • Doświadczenie w pracy z portfelem produktów Rx

  • Doświadczenie we współpracy z hurtowniami farmaceutycznymi oraz sieciami aptecznymi

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe

  • Nastawienie na sukces i osiąganie najlepszych wyników

  • Mobilność i chęć pracy na dużym terenie (1/4 Polski)

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji

  • Proaktywność i samodzielność w działaniu

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji, której kultura opiera się na wartościach, takich jak odwaga, szacunek, współpraca i uczciwość

  • Umowę o pracę

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący m.in. opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin, pracowniczy program ubezpieczenia emerytalnego, ubezpieczenie na życie, wachlarz benefitów z funduszu socjalnego w tym kartę Multisport oraz udogodnienia w zakresie elastycznego czasu pracy (np. home office, elastyczne godziny pracy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych prowadzonych w Sanofi w Polsce i na świecie oraz swobodny dostęp do bazy wiedzy rozwojowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych, szczepionek, leków stosowanych w chorobach rzadkich, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia (Consumer Healthcare). Sanofi w Polsce jest zorganizowana w 4 następujące Business Unity: Specialty Care (Sanofi Genzyme); General Medicines; Vaccines (Sanofi Pasteur); Consumer Healthcare.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska 2021 i Top Employer Global 2021!

Przewiń do profilu firmy