Oferta pracy

Trade Marketing Manager

YONELLEO firmie

YONELLE

gen. Józefa Zajączka 9a

Warszawa

Innowacyjna marka kosmetyczna z segmentu premium poszukuje osoby
na stanowisko:

TRADE MARKETING MANAGER

Jeśli charakteryzuje Cię:

  • Odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz podejmowanie inicjatywy w działaniach
  • Doskonała znajomość nowoczesnych narzędzi i mechanizmów wspierających sprzedaż
  • Szeroka wiedza na temat trendów rynkowych i oczekiwań konsumenckich

Dołącz do zespołu, dla którego tworzenie kosmetyków jest prawdziwą pasją!

Opis stanowiska pracy:

Tworzenie, implementacja oraz egzekucja strategii trade marketigowej dla marki YONELLE w obszarze różnych kanałów dystrybucji, w tym:

  • Planowanie i realizacja działań mających na celu wzrost sprzedaży
  • Planowanie, dobór i tworzenie materiałów POS
  • Merchandising [kreacje własne, współpraca z firmami zewnętrznymi]
  • Monitoring i raportowanie działań rynkowych, analiza efektywności działań trade marketingowych, rekomendowanie strategii w oparciu o insighty konsumenckie
  • Współpraca cross- działowa, m.in. z działami sprzedaży, logistyki, księgowości

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w trade marketingu w branży FMCG po stronie producenta lub dystrybutora
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość trendów rynkowych oraz insightów konsumenckich
  • Bardzo dobra znajomość pakietu office
  • Wielozadaniowość, kreatywność, odpowiedzialność, zdolność zarządzania powierzonym budżetem, operatywność, umiejętności numeryczne i analityczne, rozwinięte kompetencje miękkie [relacyjność oraz komunikacja], duża motywacja do pracy, również pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęci poszerzania/doskonalenia swoich kompetencji w trade marketingu oraz szeroko pojętej komunikacji
  • Mobilność i otwartość na podróże służbowe

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z realnym wpływem na wizerunek marki
  • Rozwój zawodowy dzięki możliwości pracy w prestiżowej marce
  • Twórczą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JM Innovative Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Warszawie przy ul. gen. Zajączka 9/24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

Pracodawca zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy