Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trade Marketing Manager

PROGRESSIVE Agata Szurlej

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CZAS NA HERBATĘ. CZAS NA NOWE WYZWANIA.

Jesteśmy producentem wysokogatunkowych herbat oraz dystrybutorem kaw, słodyczy i akcesoriów. Nasze produkty dostępne są w ponad 70 firmowych salonach i 50 punktach partnerskich, zlokalizowanych w całej Polsce. W związku z tym, że rośniemy w siłę, umacniamy sprzedaż we wszystkich segmentach i rozwijamy portfolio, do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie i implementacja długoterminowych planów promocji
• zarządzanie dedykowanym budżetem marketingowym
• komunikacja promocji w kanałach internetowych
• tworzenie materiałów POS oraz grafik
• wdrażanie, modyfikacja standardów merchandisingowych
• monitorowanie rynku i działań konkurencji w zakresie aktywności promocyjnych, cen i wdrażanych rozwiązań
• współpraca z agencjami reklamowymi i działami wewnątrz firmy
• tworzenie prezentacji promocyjnych, launchingowych dla działu sprzedaży
• nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów promocyjnych/informacyjnych
• obsługa programów lojalnościowych
• przygotowanie podsumowań i analiz efektywności przeprowadzonych działań

Oczekujemy:
• min. 3 letniego doświadczenia w pracy w Dziale Trade Marketingu lub Marketingu w branży FMCG
• dobrej znajomości narzędzi merchandisingowych i tradingowych
• umiejętności w zakresie analizy danych oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
• bardzo dobrej organizacji pracy i zaangażowania w realizację wyznaczonych celów
• bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
• wykształcenia wyższego
• prawa jazdy i gotowości do odbywania podróży służbowych
• znajomości pakietu MS Office w szczególności programu Excel oraz PowerPoint\

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji lidera w swoim obszarze
• możliwość rozwoju zawodowego
• znakomitą atmosferę pracy
• udział w ciekawych projektach
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników
• umowę o pracę oraz pakiet świadczeń pozapłacowych

Jeśli czujesz, że to właśnie Ciebie szukamy wyślij nam swoje CV.
W CV umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Na zgłoszenia czekamy do 15.08.2021. Uczciwie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne