Trade Marketing Manager

Mokate Sp. z o.o.O firmie

  • Strażacka 48, Żory
    Żory, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 13 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Mokate Sp. z o.o.

Strażacka 48

Żory

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie działań związanych ze wsparciem sprzedaży na poziomie detalicznym i hurtowym dla tradycyjnego oraz nowoczesnego kanału sprzedaży,

  • zarządzanie akcjami promocyjnymi, programami lojalnościowymi we wszystkich kanałach sprzedaży, zgodnie ze strategią marketingową firmy,

  • kreowanie i wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż (przygotowywanie i zarządzanie akcjami handlowymi, materiałami POS, katalogami i folderami sprzedażowymi, itp.),

  • współpracę z zewnętrznymi firmami badawczymi oraz za interpretację wyników badań, opracowywanie raportów,

  • współpracę z agencjami reklamowymi oraz działami wewnątrz firmy,

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w zakresie aktywności promocyjnych, cen i innowacyjnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w Dziale Trade Marketingu lub Marketingu w branży FMCG,

  • znajomość narzędzi trade marketingowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie analizy i syntezy danych oraz podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,

  • umiejętność łączenia różnych działań w celu osiągnięcia spójnego podejścia do zagadnień i wyników,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem MS Office.

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o długoletniej tradycji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę ze znanymi i cenionymi markami

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne