Oferta pracy

Trade Marketing Specialist

OTCF S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Masz doświadczenie w pracy w obszarze marketingu i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania?

Jesteś osobą komunikatywną i otwartą?

Praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie problemem?

Idealnie się składa! Mamy dla Ciebie interesującą propozycję pracy na stanowisku:

Co możemy Ci zaproponować?

Przygotowywanie i koordynację kampanii online/offline oraz materiałów marketingowych

Współpracę w zakresie komunikacji marketingowej z naszymi partnerami na rynkach zagranicznych

Opiekę nad otwarciami sklepów na rynkach zagranicznych

Współpracę z działem handlowym, VM, działem kreacji i eCommerce.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze Trade Marketingu/ Marketingu

  • postawy “Can do”

  • komunikatywny j. angielski

  • otwartość na wyjazdy służbowe oraz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego/ ukraińskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

OTCF S.A.

Rok 2021 zapisze się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory. Chcesz być tego częścią? Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do naszego zespołu. Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ!

Masz doświadczenie w pracy w obszarze marketingu i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania?

Przewiń do profilu firmy