Oferta pracy

Trading Assistant

PHD MEDIA DIRECTION sp. z o.o.

Wybrzeże Gdyńskie 6C

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu analiz i ich interpretacji

  • Monitorowanie tabel kosztów mediowych – praca z arkuszami kalkulacyjnymi

  • Śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku oraz konkurencji.

  • Nauka mediów pod okiem najlepszych specjalistów

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą ambitną, komunikatywną i ciekawą nowych wyzwań

  • Masz zdolności analityczne – potrafisz dobrze operować liczbami, interpretować dane oraz wyciągać trafne wnioski

  • Cechuje Ciebie dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Ciekawi ciebie rynek mediów.

  • Lubisz pracę z Excelem i znasz jego podstawy

  • Praca z dużą ilością liczb jest Twoim żywiołem

  • If you are able to understand, what is written in this sentences you are one who we are looking for!

  • Jesteś studentką/em lub absolwentką/em studiów wyższych i możesz pracować w pełnym wymiarze godzin

To oferujemy

  • Pracę w swobodnej atmosferze w pozytywnym i ambitnym zespole

  • Możliwość poznania jak działa rynek reklamowy

  • Pracę dla ciekawych i rozwojowych klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

PHD MEDIA DIRECTION SP. Z O .O.

Jesteśmy międzynarodowym domem mediowym, należymy do rodziny Omnicom Media Group - wiodącej grupy komunikacji marketingowej.

Zajmujemy się przygotowywaniem strategii marketingowych, planowaniem i zakupem mediów dla największych światowych marek.

W naszym DNA jest kreatywność, odwaga i nastawienie na współpracę.

Przewiń do profilu firmy