Oferta pracy

Traffic Acquisition Expert / SEM Expert

Trans.eu Group S.A.

  • Racławicka 2, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja kampanii SEM/PPC zgodnie z polityką komunikacji marketingowej dla produktów z całej grupy Trans.eu,

  • planowanie strategii, przygotowanie oraz nadzór nad prowadzonymi kampaniami,

  • tworzenie raportów oraz analiz dla prowadzonych kampanii,

  • systematyczne analizowanie trendów oraz działania optymalizacyjne w prowadzonych kampaniach,

  • współpraca z liderami projektów marketingowych oraz zespołami kreatywnymi w zakresie prowadzonych działań,

  • estymacja budżetów na działania marketingowe,

  • wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień i pomysłów dotyczących kampanii online marketingowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość środowiska Google Ads, Facebook Ads oraz LinkedIn Ads,

  • znakomita znajomości Google Analytics,

  • umiejętność zarządzania danymi w Excel/Google Sheets,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 ( warunek konieczny).

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,

  • pyszne, domowe śniadania,

  • relaksujące masaże odciążające kręgosłup,

  • eventy integrujące zespół,

  • vouchery podarunkowe i bony świąteczne,

  • ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników,

  • jednorazowe dopłaty do żłobka i przedszkola,

  • zajęcia i sekcje sportowe, organizowane w firmie i poza nią.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karta Multisport

  • masaże odciążające kręgosłup

Brzmi dobrze?

Daj się poznać, klikając Aplikuj!

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy