Oferta pracy

Trainee / Młodszy Księgowy Księgi Głównej

RECTICEL INTERNATIONAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Łąkowa 29

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości spółki z grupy we współpracy z doświadczoną koleżanką/kolegą z zespołu

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych

  • Współpraca z lokalnymi zespołami w spółkach Grupy oraz innymi działami firmy w zakresie księgowości

  • Przygotowanie danych na potrzeby audytu i lokalnych urzędów statystycznych

  • Okresowe raportowanie na potrzeby Grupy

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobre podstawy / wiedza z zakresu księgowości (rachunkowość)

  • Zamiłowanie do liczb

  • Chęć do nauki

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Dostępność w wymiarze minimum 3/4 etatu

Mile widziane

  • Znajomość MS Office, szczególnie Excel

To oferujemy

  • Oferujemy Ci ścieżkę rozwoju w księgowości w firmie międzynarodowej o stabilnej pozycji na runku (będącej liderem w swojej branży)

  • Umowę o pracę i długofalową rolę

  • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi tj. SAP

  • Pracę w doświadczonym zespole księgowym

  • Codzienny kontakt na poziomie międzynarodowym (z osobami na różnych poziomach zarządzania)

  • Możliwość poznania całego procesu od zaksięgowania do raportowania (P2P, R2R)

  • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, dofinansowanie posiłków, kartę sportową dla aktywnych, prywatną opiekę medyczną, dostęp do Legimi i inne benefity

  • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów w codziennych wyzwaniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • 13-nasta pensja

  • abonament na platformie Legimi

  • nielimitowany dostęp do szkoleń GoodHabitz

Nasze podejście do home office

Pracujemy w modelu: 2 / 3

Mamy do dyspozycji 2 dni pracy z domu w tygodniu.

Etapy rekrutacji:

  • Analiza aplikacji

  • Rozmowa telefoniczna

  • Spotkanie on-line

  • Informacja zwrotna

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Insulation, a ponadto, w Łodzi, zlokalizowane jest SSC o profilu Księgowym i IT, obsługujące kilkanaście spółek w Europie.

W związku z rozwojem naszej firmy powiększamy szeregi naszych pracowników i tym samym zapraszamy Cię do naszego SSC.

Jako Trainee / Młodszy Księgowy Księgi Głównej dołączysz do zespołu księgowego, który zajmuje się procesami księgowymi oraz raportowaniem. Będziesz miał możliwość pracy w międzynarodowym środowisku poprzez interakcję z różnymi lokalnymi podmiotami z grupy Recticel, znajdującymi się w Europie. Jako Trainee / Młodszy Księgowy Księgi Głównej będziesz podlegał bezpośrednio menedżerowi tego zespołu oraz właścicielowi procesów General Ledger.

Przewiń do profilu firmy