Trainee w dziale Centermanagement

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saller jest znakomicie prosperującym przedsiębiorstwem zarządzanym przez właściciela, działającym w branży nieruchomości handlowych, specjalizującym się w realizacji projektów / wynajmie, zlecaniu wykonawstwa budowlanego, controlingu, zarządzaniu własnymi nieruchomościami handlowymi. Wraz z ponad 300 pracownikami w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych najemców i współpracowników. Naszym atutem jest ciągły rozwój firmy i nasz profesjonalizm.

    W celu wsparcia naszego zespołu zarządzania centrami w Polsce szukamy, w najbliższym możliwym terminie, pracownicy/pracownika na stanowisko:

    Trainee w dziale Centermanagement Galeria Ostrovia
    Miejsce pracy: Ostrów
    dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w języku niemieckim

    Zadania:

    • Planowanie i realizacja własnych działań marketingowych (np. eventy, ankiety wśród klientów) w naszych centrach handlowych i w parkach handlowych
    • Promocja w prasie i PR
    • Dalszy rozwój strony internetowej oraz naszych działań w zakresie reklamy, zarówno pod względem treści jak i adresatów online
    • Analiza działań reklamowo-marketnigowych, ich monitorowanie na podstawie statystyk
    • Opieka nad najemcami na miejscu, wynajem powierzchni
    • Koordynacja zewnętrznych usługodawców

    Profil:

    • Doświadczenie zawodowe w zakresie ekonomii przedsiębiorstw, marketingu lub porównywalne
    • Język niemiecki i polski w mowie i piśmie
    • Wysokie kompetencje językowe, komunikacyjne i skuteczność osiągania celów
    • Własna inicjatywa, kreatywność, zaangażowanie oraz znajomość reklamy i designu
    • Gotowość do podróży oraz zrozumienie i oparcie w rodzinie
    • Umiejętności obsługi MS Office, w szczególności Excel, ewentualnie oprogramowana do wizualizacji np. Photoshop, InDesign, Illustrator
    • Wdrożenie do pracy przez 12 miesięcy w centrali firmy w Niemczech (Weimar)

    Oferujemy:

    • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
    • karta Multisport
    • pakiet medyczny
    • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
    • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
    • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
    • imprezy firmowe

    Jesteście Państwo zainteresowani nasza ofertą?

    W takim razie prosimy o złożenie aplikacji przez nasz portal Online-Portal na stronie www.saller-bau.com lub o przesłanie mailem dokumentacji z podaniem najszybszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań dotyczących wynagrodzenia za pomocą przycisku Aplikuj.

    Saller
    HR-Abteilung

    Ansprechpartner: Frau Fietzsch
    In der Buttergrube 9
    99428 Weimar-Legefeld
    Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 165
    Besuchen Sie unsere Homepage: www.saller-bau.com