Oferta pracy

Trainee

Roche Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie ogłoszeń przetargowych;

  • analiza Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia;

  • opracowanie zapytań ofertowych;

  • przygotowywanie ofert oraz kompletowanie dokumentacji przetargowej;

  • wykonywanie innych czynności administracyjnych związanych z realizacją postępowania przetargowego (np. korespondencja).

Nasze wymagania

O Tobie:

● jesteś niedawnym absolwentem studiów magisterskich (preferowane: logistyka, finanse)

● doskonale znasz język angielski oraz dobrze posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności Excel, Power Point);

● posiadasz motywację do zdobycia nowych doświadczeń i szybko się uczysz;

● dobrze organizujesz swoją pracę;

● jesteś komunikatywny i chcesz współpracować z innymi.

Jeżeli...

Jesteś osobą, która chce mieć wpływ na swój rozwój i szukasz firmy, która zapewni Ci możliwość realizacji twoich własnych celów niezależnie od zajmowanego stanowiska lub lokalizacji, jeżeli szukasz posady, która nie określa granic samorealizacji, ale będzie jej początkiem …..następny krok należy do Ciebie.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez realizowanie odpowiedzialnych zadań w Zespole Przetargów;

  • wsparcie mentora, który będzie wspierał rozwój twoich umiejętności;

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach;

  • umowę o pracę na 12 miesięcy;

  • bogaty pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

The Position

Absolwent w Roche to płatny roczny program skierowany do świeżo upieczonych absolwentów studiów magisterskich. Umożliwia zdobycie doświadczenia zawodowego oraz rozwój u jednego z najlepszych pracodawców w kraju.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Who we are

At Roche, more than 100,000 people across 100 countries are pushing back the frontiers of healthcare. Working together, we’ve become one of the world’s leading research-focused healthcare groups. Our success is built on innovation, curiosity and diversity.

At Roche Poland, we are more than 800 professionals working together on one mission. We are proud of who we are, what we do and how we do it. Join us in the area of Clinical Research, Medical, Marketing, IT or business departments.

Roche is an Equal Opportunity Employer.

Przewiń do profilu firmy