Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Traktorzysta - Pracownik techniczny

  • Jutrosin, Rawicz, Nad Stawem (pow. rawicki), Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o.

    W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. jest największą w Polsce rodzinną firmą nasienną, z polskim kapitałem i ponad 25 letnią tradycją. Produkty marki W. Legutko – nasiona roślin ozdobnych, warzyw i ziół oraz cebule kwiatowe – znane są zarówno w kraju jak i w ponad 50 krajach świata.

    Miejsce pracy: Jutrosin, Krotoszyn (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Rawicz (okolice), Nad Stawem (pow. rawicki)
    Numer referencyjny: 02/05/2018

    ZADANIA, M.IN.:

    • praca na ciągniku rolniczym,
    • obsługa maszyn rolniczych,

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym,
    • umiejętność obsługi maszyn rolniczych,

    OFERUJEMY:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • umowę o pracę,
    • dodatki frekwencyjne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.