Oferta pracy

Transformation Program Manager

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie Programem Transformacji Grupy EFL

  • prowadzenie komitetów w ramach transformacji i raportowanie postępów prac na poziomie Programu

  • monitorowanie spójności celów projektów z celami strategicznymi organizacji

  • bieżące monitorowanie postępów prac i przygotowywanie rekomendacji wspierających proces decyzyjny w perspektywie krótko i długoterminowej, z uwzględnieniem wpływu na korzyści, koszty oraz alokowane zasoby

  • budowa i utrzymanie roadmapy transformacji oraz koordynowanie procesu zarządzania zależnościami między projektami

  • identyfikacja ryzyk na poziomie programu i planowanie działań mitygujących z wyprzedzeniem

  • ścisła współpraca z managerami wyższego szczebla

Nasze wymagania

  • minimum 8-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu transformacji i inicjatyw strategicznych oraz w zarządzaniu programem lub portfelem

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w metodykach Waterfall i Agile

  • doświadczenie w zarządzaniu relacjami z managerami wyższego szczebla i Dostawcami

  • doskonałe umiejętności angażowania interesariuszy na różnych szczeblach organizacji

  • samodzielność i wysoki poziom orientacji na rezultat

  • silne umiejętności facylitacji działań mających na celu podejmowanie decyzji i konsensusu

  • doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

  • sprawność w komunikowaniu się, umiejętność budowania relacji i autorytetu w codziennych kontaktach

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodne, codzienne kontakty biznesowe

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy B2B

  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing

  • buisness casual dress code