Logo Pracuj.pl

Translation and content coordinator

ListonicO firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Listonic

Piotrkowska 99

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Publikacja oraz moderacja treści na nowoczesnej platformie do zarządzania tłumaczeniami (Crowdin)
  • Pozyskiwanie nowych tłumaczeń, koordynowanie pracy tłumaczy i proofreaderów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z tłumaczami z (dosłownie) całego świata
  • Działania z zakresu lokalizacji, czyli dostosowanie do danych rynków
  • Tworzenie treści do aplikacji (parenting, fitness, zakupy, lifestyle) oraz research wartościowych źródeł, będących podstawą do tworzenia tekstów
  • Rozwijanie nowych formatów contentowych (jesteśmy otwarci na Twoje pomysły)
  • Współpraca z product managerkami, zespołem developerskim oraz pozostałymi działami firmy
  • Ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, poznawanie niuansów i najlepszych praktyk tworzenia efektywnych treści

Nasze wymagania

  • Świetna samoorganizacja, duża dbałość o szczegóły oraz staranność w wykonywaniu powierzonych Ci zadań
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, empatia
  • Lekkie pióro, świetna znajomość zasad języka polskiego i doświadczenie w pisaniu
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (co najmniej C1)
  • Świadomość różnic kulturowych, ciekawość świata
  • Znajomość Excela
  • Znajomość większej ilości języków nawet na poziomie podstawowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w tłumaczeniu tekstów
  • Znajomość Wordpressa
  • Pisanie własnych tekstów “do szuflady”, prowadzenie bloga etc.
  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszarów marketingu internetowego, copywritingu, UX czy też pasji do aplikacji mobilnych

To oferujemy

  • Pracę zdalną lub w komfortowym biurze w samym centrum Łodzi
  • Stabilną pracę w twórczym, zgranym i kompetentnym zespole
  • Ciekawe projekty doceniane przez Apple, Google oraz użytkowników na całym świecie
  • Realny wpływ na nasze produkty, gdyż tworzymy je dla siebie, aby faktycznie ścigać się z najlepszymi, a nie dowozić wymagania klientów. Lubimy eksperymentować
  • Kulturę dzielenia się wiedzą i materiały branżowe zamawiane według Twoich potrzeb
  • Płaską strukturę, indywidualne podejście i szybkie podejmowanie decyzji
  • Stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy oraz brak nadgodzin
  • Cykliczne wyjścia integracyjne, spotkania przy pizzy, piwie i grach (oczywiście, gdy pandemia zacznie się kończyć, do tego czasu integracje online)

W Listonic tworzymy aplikacje, które pomagają oszczędzić czas, pieniądze i prowadzić zdrowszy styl życia milionom użytkowników na całym świecie. Pracujemy w zgranym, zorientowanym zadaniowo, 30-osobowym zespole.

Tworzymy światowej klasy aplikacje, które promujemy na globalnych rynkach. Jesteśmy znani z najlepiej ocenianej i zarazem najczęściej pobieranej listy zakupów na świecie. Ponadto rozwijamy jeszcze kilka innych, dużych projektów mobilnych, co sprawia, że każdego dnia, z naszych aplikacji korzystają setki tysięcy osób.

Dlatego też szukamy osoby, która dołączając do naszego zespołu contentowego pomoże nam w zarządzaniu tłumaczeniami oraz treścią w aplikacjach mobilnych.

Jeśli czytając Twoje CV ocenimy, że możesz być tą odpowiednią osobą, to:

  • Zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy wstępną rozmowę telefoniczną.
  • Jeśli obie strony podtrzymają zainteresowanie, to poprosimy Cię o wykonanie prostego zadania w domu.
  • Jeśli zarówno Ty, jak i my będziemy dalej zainteresowani, to porozmawiamy na video lub spotkamy się.
  • Złożymy ofertę lub podziękujemy za udział w rekrutacji. Jeśli będziesz chciała/chciał, to podzielimy się feedbackiem.
  • Możliwa jest też dodatkowa rozmowa video, telefoniczna lub spotkanie.

Translation and content coordinator, Piotrkowska 99, Łódź