Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Travel Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży hotelarstwa i nieruchomości oferującą produkty i usługi skierowane do klientów premium. Nasze biura zlokalizowane są w największych miastach Polski.

    W związku z uruchamianiem nowego działu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jeśli:

    • Masz wiele pomysłów biznesowych, które chcesz realizować w codziennej pracy
    • Lubisz działać, jesteś skuteczny i rozumiesz podejście nastawione na wynik
    • Lubisz koordynować kilka obszarów jednocześnie i sprawia Ci to frajdę
    • Twoje podejście do biznesu dobrze odzwierciedla sentencja „the sky is the limit”

    - zapraszamy do współpracy.

    Obowiązki:

    • Nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą
    • Skuteczne, aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
    • Negocjowanie warunków współpracy oraz podpisywanie umów
    • Bieżąca obsługa zamówień klientów
    • Współtworzenie polityki cenowej i planów marketingowych

    Wymagania:

    • Znajomość branży turystyki biznesowej – doświadczenie w dokonywaniu rezerwacji biletów lotniczych, rezerwacji hoteli
    • Doświadczenie w sprzedaży usług
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, obowiązkowość i rzetelność
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet Office
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętności analityczne, łatwość podejmowania decyzji
    • Profesjonalizm w działaniu, duże zaangażowanie, inicjatywa i chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Bardzo dobra prezencja i wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Możliwość współtworzenia zupełnie nowego projektu biznesowego
    • Ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym, zaangażowanym zespole
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Atrakcyjne zasady wynagradzania, w tym prowizja od wyników
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Narzędzia pracy (telefon, laptop, auto do dyspozycji)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku do aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz. 883).