Oferta pracy

Treasury Director

QarsonO firmie

Qarson

Krzemowa 1

Złotniki (pow. poznański)

Samochód, który daje wolność, niezależność i poczucie bezpieczeństwa. W Qarsonie chcemy, by każdy mógł cieszyć się nowym autem bez zmartwień i długich zobowiązań. Proponujemy Ci możliwość używania auta tak łatwo, jak korzystasz z telefonu, telewizji czy serwisów z serialami i muzyką. Proponujemy Ci nowe auto na abonament co rok.
Qarson to lider rynku samochodów na abonament we Francji, to ponad 10 lat pracy i doświadczenia, to wielokrotnie wyróżniana jakość obsługi klienta. Qarson w Polsce to rewolucja rodzimego rynku motoryzacyjnego, która zaczęła się w 2018 roku, trwa i rośnie w siłę.

Jeśli chcesz być częścią zmian, brać aktywny udział w innowacyjnych projektach, do pracy podchodzisz z pasją, odwagą i otwartością, to możemy Ci zaproponować wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu finansów na stanowisku:

Twoje zadania:

Zarządzanie płynnością:

  • kompleksowe zarządzanie i nadzór nad płynnością finansową grupy kapitałowej, w tym efektywne zarządzanie przepływami pieniężnymi,
  • przewodzenie inicjatywom optymalizacji operacyjnej , monitorowanie procesów wewnętrznych,
  • ścisła współpraca z departamentem księgowości, controllingu i operacyjnym.

Pozyskiwanie kapitału:

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z instytucjami finansowymi, w Polsce i za granicą,
  • kompleksowa obsługa procesu pozyskiwania finansowania,
  • optymalizacja kosztów pozyskania kapitału.

Zarządzanie ryzykiem walutowym:

  • budowanie strategii zarządzania ryzykiem walutowym oraz bieżący nadzór nad jej realizacją,
  • zarządzanie wewnętrznym trading roomem.

Ścisła i bezpośrednia współpraca z CFO i CEO przy projektach związanych z podmiotami z grupy zlokalizowanymi w różnych krajach UE.

Nasze wymagania:

  • ukończone studia wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub pokrewne,
  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji,
  • doświadczenie w pracy z międzynarodowymi instytucjami finansowymi i dogłębna znajomość praktyk bankowości korporacyjnej,
  • znajomość procesów zarządzania płynnością oraz kapitałem obrotowym,
  • doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem walutowym,
  • zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, PowerBI,
  • znajomość rynku produktów bankowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność efektywnej komunikacji  oraz pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • międzynarodowe i dynamiczne środowisko
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie
    do posiłków
  • karnety sportowe
  • nieformalny dress code
  • ubezpieczenie na życie
  • bonus za polecenie pracownika
  • nauka języków obcych
  • duży, bezpłatny parking
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy