Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Treasury Manager (K/m)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Treasury Manager (k/m)

    Wrocław 28725/001

    Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej będącej liderem rynku w swoim sektorze, poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko Treasury Managera do pracy we Wrocławiu.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest duża grupa kapitałowa o rozbudowanych strukturach i międzynarodowym zasięgu działalności.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie płynnością finansową i kapitałem obrotowym Grupy
    • Przygotowywanie krótko i długoterminowych prognoz poziomu gotówki oraz zapotrzebowania na finansowanie zewnętrzne Grupy
    • Przygotowanie analiz, raportów i prezentacji oraz podejmowanie kluczowych decyzji w obszarze zarządzania płynnością finansową i ryzyka (finansowego, kredytowego, walutowego)
    • Współodpowiedzialność za politykę finansową w zakresie cashflow oraz tworzenie krótko i długoterminowych strategii w tym obszarze
    • Wdrożenie mechanizmów/procesów usprawniających ściągalności wierzytelności Grupy
    • Zarządzanie i negocjacje warunków produktów i usług finansowych, a także stały kontakt z ich dostawcami (finansowanie dłużne, faktoring i inne)
    • Zarządzanie i rozwój zespołu pracowników

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe w kierunku finansów, ekonomii, księgowości lub pochodne
    • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, księgowości, treasury w dużej organizacji
    • Doświadczenie w zarządzaniu przepływami pieniężnymi i relacjami z instytucjami finansowymi
    • Doświadczenie w negocjowaniu warunków produktów i usług finansowych
    • Bardzo dobre zdolności interpersonalne
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym

    Oferujemy

    Nasz klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji na strategicznym stanowisku, wpływającym na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Ponadto stanowisko zapewnia konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page