Logo Pracuj.pl

Treasury Specialist

Greenvolt PowerO firmie

Greenvolt Power

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu podpisywania umów z bankami w spółkach krajowych i zagranicznych
  • obsługa dokumentacji bankowej krajowej i zagranicznej (KYC, AML, FATCA, etc)
  • bieżące utrzymywanie relacji bankowych polskich i zagranicznych
  • administrowanie dostępami bankowymi
  • administrowanie kartami służbowymi
  • obsługa transakcji walutowych SPOT, lokowanie nadwyżek środków pieniężnych
  • koordynowanie procesu umów pożyczkowych w spółkach z Grupy
  • bieżąca współpraca z innymi działami m.in. controlling, konsolidacja

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku)
  • doświadczenie w pracy w dziale Treasury, w bankowości
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie wyższe na kierunku bankowość, administracja, ekonomia lub pokrewne (również w trakcie studiów)
  • znajomość systemu finansowo-księgowego SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, lekcje języka angielskiego, dzień wolny w dniu urodzin
  • fajną atmosferę pracy i wzajemne zrozumienie
  • możliwość wymiany wiedzy i najlepszych praktyk między kolegami i ekspertami z różnych krajów
  • pracę w nowoczesnym biurze w modelu hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

Greenvolt Power jest jednym z czołowych przedstawicieli branży energetyki odnawialnej w Europie, skoncentrowanym na energetyce wiatrowej, fotowoltaice oraz magazynowaniu energii. Łączna pula naszych projektów wynosi 8,3 GW. 51 projektów zabezpieczonych jest warunkami przyłączenia do sieci na łączną moc 1 970 MW, z czego 20 aktualnie jest w budowie.

Naszą misją jest tworzenie trwałej wartości ze słońca i wiatru dla dobra społeczeństwa. Dostarczamy w 100% ekologiczną energię w różnych regionach geograficznych. Zasięg globalny łączymy z bogatym doświadczeniem lokalnym.

Działamy w wielu krajach: Hiszpania, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Serbia, Włochy, Francja, Islandia, Dania, Wielka Brytania, Węgry a także w Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Jesteśmy częścią grupy Greenvolt notowanej na giełdzie w Lizbonie.

Treasury Specialist, aleja Wyścigowa 6, Mokotów, Warszawa