Oferta pracy

Trener Biznesu

Grupa ERGO Hestia

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie projektów szkoleniowych z pasją i zaangażowaniem na terenie całej Polski,

  • kompleksowa opieka szkoleniowo-rozwojowa dla agentów oraz pracowników sił sprzedażowych Grupy ERGO Hestia,

  • tworzenie od podstaw szkoleń produktowych, obsługowych oraz kompetencyjnych,

  • analiza potrzeb szkoleniowych i badanie efektywności projektów szkoleniowych,

  • administracja szkoleń i raportowanie,

  • realizacja projektów w ramach Biura.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,

  • bycie przekonywującym mówcą,

  • wysoki poziom wiedzy ogólnej i ciekawości świata,

  • otwartość i nowatorskie podejście do edukacji,

  • chęć ciągłego samorozwoju i nieustanne poszukiwanie inspiracji,

  • samodyscyplina oraz samodzielność,

  • umiejętność tworzenia materiałów dydaktycznych,

  • posiadanie prawa jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,

  • umowę o pracę,

  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,

  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,

  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,

  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.

  • Benefity

  • pakiet zdrowotny

  • specjalna oferta ubezpieczeniowa dla pracowników

  • elastyczne godziny pracy

  • zajęcia sportowe i relaksacyjne w czasie pracy

  • upominki świąteczne

  • aktywności budujące poczucie wspólnoty

  • spotkania integracyjne inspirowane sztuką

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.