Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener (CallCenter Agent Orange)

CSP Tetłak&Radłowski

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Aleje Racławickie 8

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów adaptacyjnych (szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku telefonicznego konsultanta i okresu wdrożenia w pierwszych dniach pracy po szkoleniu)

  • opracowywanie materiałów szkoleniowych, przygotowywanie raportów dokumentujących pracę

  • podnoszenie wyników sprzedażowych i jakościowych telefonicznych konsultantów poprzez pracę z konsultantem przy stanowisku podczas wykonywania przez niego obowiązków

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Telefonicznego Konsultanta

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Trenera w CallCenter nie jest wymagane – oferujemy możliwość przygotowania się do tej roli pod opieką doświadczonego Trenera, szkolenia dla trenerów oraz udział w procesie certyfikacji trenera Orange Polska

  • znajomość obsługi programów Power Point, Word i Excel

  • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dodatkowe informacje

  • rekrutacja: zdalna, dwuetapowa

  • godziny pracy: 8-16 i/lub 13-21