Oferta pracy

Trener/Coach – Dział Szkoleń

Media Expert

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kompleksowego procesu szkoleń kompetencyjnych skierowanych głównie do Menedżerów Sprzedaży

  • tworzenie konspektów oraz materiałów szkoleniowych

  • koordynacja oraz nadzór nad działaniami szkoleniowymi w podległym regionie

  • wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie zarządzania potencjałem ludzkim

  • ścisła współpraca z pionem sprzedaży w realizacji celów sprzedażowych

  • konsultacje/coaching/mentoring managerski

  • zarządzanie niewielkim zespołem Trenerów Produktowych

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenia szkoleń oraz coachingów - potwierdzone doświadczeniem (przynajmniej 1 tys. godzin pracy na sali szkoleniowej)

  • umiejętność identyfikacji potrzeb szkoleniowych oraz tworzenia programów szkoleń w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby - potwierdzone doświadczeniem.

  • umiejętność zarządzania zespołem - potwierdzone doświadczeniem.

  • umiejętność realizacji celów w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.

  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w formach zdalnych (webinary, warsztaty online)

  • samodzielność w realizacji zadań i celów

  • doskonała komunikacja

  • dojrzałość biznesowa

  • zaangażowanie i otwartość na współpracę

  • doskonała organizacja pracy

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w środowisku MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas

  • atrakcyjny system premiowy

  • profesjonalne wdrożenie w zakres obowiązków

  • pracę z doświadczonym zespołem trenerów/coachów

  • auto służbowe również do Twojego użytku prywatnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy