Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener/Coach

Fteam

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jedna z największych marek branży RTV, AGD i Multimedia, posiadająca ok. 500 sklepów, oraz jedną z największych platform e-commercowych w Polsce. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i chętnych rozwoju kandydatów na stanowisko: Trener/Coach.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kompleksowego procesu szkoleń kompetencyjnych skierowanych głównie do Menedżerów Sprzedaży,

  • tworzenie konspektów oraz materiałów szkoleniowych,

  • koordynacja oraz nadzór nad działaniami szkoleniowymi w podległym regionie,

  • wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie zarządzania potencjałem ludzkim,

  • ścisła współpraca z pionem sprzedaży w realizacji celów sprzedażowych,

  • konsultacje/coaching/mentoring managerski,

  • zarządzanie niewielkim zespołem Trenerów Produktowych.

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność prowadzenia szkoleń oraz coachingów - potwierdzone doświadczeniem (przynajmniej 1 tys. godzin pracy na sali szkoleniowej),

  • umiejętność identyfikacji potrzeb szkoleniowych oraz tworzenia programów szkole, w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • umiejętność realizacji celów w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,

  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w formach zdalnych (webinary, warsztaty online),

  • samodzielność w realizacji zadań i celów,

  • doskonała komunikacja,

  • dojrzałość biznesowa,

  • zaangażowanie i otwartość na współpracę,

  • doskonała organizacja pracy,

  • gotowość do częstych podróży służbowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w środowisku MS Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu zespołem sprzedażowym.

Pracodawca oferuje

Nasz klient oferuje zatrudnienie na podstawie o umowy o pracę oraz atrakcyjne premie i benefity.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego