Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener do Działu Szkoleniowego / Technicznego

Grohe Polska Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie rozwoju rynku profesjonalnego na produkty Grohe w Polsce,

  • rozwijanie profesjonalnej wiedzy na temat asortymentu Grohe wśród profesjonalistów, instalatorów i studentów w szkołach/uczelniach technicznych,

  • zarządzanie procesem szkoleniowym,

  • przygotowanie i realizacja szkoleń w oparciu o materiały Grohe AG (tłumaczenie, adaptacja),

  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z profesjonalistami,

  • wsparcie aktywacji programu lojalnościowego Grohe+ w Polsce (koordynacja systemu, współpraca z działem mkt),

  • wsparcie przy wprowadzania nowych produktów na rynek poprzez aktywną współpracę z produkt managerami,

  • wsparcie zespołu serwisowego,

  • aktywne wsparcie zespołu sprzedaży i działu mkt (produkt managerowie),

  • współpraca z działem szkoleń Grohe AG.

Nasze wymagania

  • poziom wykształcenia – studia inżynierskie związane z zagadnieniami instalacji budowlanych i inżynierii środowiska,

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobre zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność (praca związana z częstymi wyjazdami),

  • otwartość na nowe wyzwania, otwartość na naukę, kreatywność, samodzielność.

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole, w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • elastyczne godziny pracy na umowę zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,

  • starannie zaplanowane wdrożenie i poznanie marki GROHE,

  • budżet szkoleniowy,

  • narzędzia pracy – komputer, telefon,

  • dobrą atmosferę w pracy i komfortowe warunki pracy,

  • brak dress code'u,

  • kawa, herbata, owoce.

O nas

Firma GROHE jest największym europejskim producentem urządzeń sanitarnych. W swojej ofercie posiadamy armaturę łazienkową, kuchenną, systemy prysznicowe oraz systemy sanitarne. Podstawowymi założeniami firmy, jako producenta światowej marki, są najwyższa jakość, niezawodna technologia i funkcjonalność oraz innowacja w połączeniu z niepowtarzalnym wzornictwem.