Oferta pracy

Trener ds. kompetencji miękkich (K/M)

PKP Energetyka S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie szkoleń dla specjalistów i kadry managerskiej w ramach programu szkoleń wewnętrznych (Akademia Menagera)

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu umiejętności miękkich

  • Monitorowanie i ocena efektywności działań szkoleniowych oraz bieżące reagowanie i dostosowywanie programu do potrzeb organizacji

  • Przygotowywaniem materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń f2f oraz online (e-learning, webinaria)

  • Opracowywanie prezentacji, materiałów, handout’ów, podręczników i programu szkolenia

  • Cykliczne raportowanie prowadzonych działań szkoleniowych

  • Prowadzenie szkoleń TTT (train the trainers).

Nasze wymagania

  • Min. 4 lat doświadczenia w pracy Trenera,

  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń umiejętności miękkich

  • Wysoko rozwinięte zdolności dydaktyczne oraz interpersonalne

  • Znajomość metod i technik szkoleniowych, w tym technik dedykowanych do zdalnego nauczania

  • Doświadczenie w używaniu digitalnych narzędzi wspierających proces uczenia się i programy rozwojowe.

  • Ukończonej szkoły trenerskiej zakończonej i potwierdzonej certyfikatem

  • Kreatywności, umiejętności dzielenia się wiedzą oraz inspirowania innych

  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej, a także rekomendowania trafnych rozwiązań

  • Umiejętność tworzenia projektów szkoleniowych z nastawieniem na dużą wartość praktyczną

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

PKP Energetyka S.A.

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

Przewiń do profilu firmy

informacje:

  • forma zatrudnienia: B2B lub umowa zlecenie; Czas trwania projektu do 30.06.2022