Trener ds. szkoleń i wdrożeń aplikacji finansowo-księgowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 26.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań dla oświaty. Kreujemy standardy zarządzania polską oświatą. Nasze idee - arkusz organizacyjny, elektroniczny nabór, elektroniczne wypełnianie świadectw, plan lekcji - to dzisiaj rozwiązania
    powszechnie stosowane w szkołach.
    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy
    do stałej współpracy kandydatów, którzy dołączą do naszego
    zespołu jako:

    Jeżeli posiadasz wiedzę z zagadnień księgowych i/lub doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP z obszaru księgowości, dodatkowo, potrafisz dzielić się wiedzą z innymi, a także interesują Cię nowe możliwości zawodowe – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    Zadania:

    • prowadzenie szkoleń i wdrożeń oprogramowania finansowo-księgowego u Klientów VULCAN na terenie własnego województwa i województw ościennych;
    • kontakt z Klientami i identyfikacja potrzeb szkoleniowych;
    • stałe uaktualnianie wiedzy w zakresie aplikacji VULCAN oraz adekwatnych przepisów prawa.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • dostępności do współpracy w zakresie 160 godzin w miesiącu - warunek konieczny;
    • znajomości zagadnień z obszaru księgowości, popartej odpowiednimi dyplomami i/lub certyfikatami lub doświadczeniem;
    • prawa jazdy kategorii B;
    • gotowości do podróży służbowych.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości w jednostkach oświatowych;
    • znajomość jednej z aplikacji VULCAN (Księgowość Optivum, Finanse, Finanse VULCAN);
    • doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń oprogramowania;
    • umiejętność prowadzenia szkoleń, poparta odpowiednim doświadczeniem;
    • umiejętność prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem technologii ICT.

    W zamian oferujemy:

    • stałą współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej;
    • atrakcyjny system wynagradzania;
    • narzędzia pracy po okresie wdrożenia (auto służbowe, laptop, telefon);
    • przyjazny i efektywny proces adaptacji w zakresie doskonalenia kompetencji dot. prowadzenia szkoleń oraz wiedzy o produktach VULCAN i wiedzy branżowej;
    • bieżące szkolenia zapewniające rozwój umiejętności i rozwój wiedzy w obszarze wykonywanych działań;
    • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.