Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener ds. szkoleń kierowców zawodowych

  • Warszawa, Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ośrodek Szkolenia LINIA w Warszawie istnieje od 2002 roku. Firma nasza zajmuje się szkoleniami dla kandydatów na kierowców – kursy prawa jazdy, jak również szkoleniami dla kierowców wykonujących transport drogowych oraz firm transportowych. Szkolenia które prowadzimy to między innymi: kwalifikacja wstępna, szkolenia okresowe, kursy przewozu materiałów niebezpiecznych – ADR, szkolenia z czasu pracy kierowców, tachografów cyfrowych, napełniania i opróżniania zbiorników transportowych, kursy operatorów wózków widłowych. Ośrodek wciąż pracuje nad poszerzaniem oferty szkoleń.

    Warszawski Ośrodek Szkolenia LINIA (www.liniaszkolenia.pl) poszukuje we współpracy ze znanym producentem samochodów ciężarowych na stanowisko:

    Trenera ds. szkoleń kierowców zawodowych
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)

    Opis stanowiska:

    • Szkolenia kierowców w zakresie ekonomicznej jazdy w Warszawie i na terenie Polski
    • Systematyczny coaching kierowców objętych programem

    Wymagania:

    • Wymagane prawo jazdy kategorii C i C+E
    • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne
    • Mile widziane 1-2 letnie doświadczenie kierowcy w transporcie ciężarowym
    • Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z innymi
    • Samodzielność
    • Inicjatywa i zaangażowanie w działaniu
    • Zdolności organizacyjne
    • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego
    • Mile widziane uprawnienia instruktora techniki jazdy

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość pozyskiwania nowej wiedzy z zakresu pojazdów ciężarowych
    • Pracę dającą wiele satysfakcji
    • Pozytywną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.