Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener - Ekspert

  • Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Ćmielów, Daleszyce, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Koprzywnica, Kunów, Małogoszcz, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stąporków, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa, Zawichost, Busko-Zdrój, Opatów, Osiek, Podlasek (pow. buski), Stopnica (pow. buski), świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 22.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oficyna Profilaktyczna – firma szkoleniowa o zasięgu ogólnopolskim w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

    Trenera / Eksperta

    specjalizującego się w obszarach (lub jednym z poniższych):
    • uzależnień (alkohol, narkotyki, uzależnienia behawioralne)
    • przeciwdziałania przemocy w rodzinie
    • prawno-formalnej obsługi działań pomocowych
    • szkoleń miękkich skierowanych do pracowników administracji publicznej
    Miejsce pracy: Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Ćmielów, Daleszyce, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Koprzywnica, Kunów, Małogoszcz, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stąporków, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa, Zawichost, Busko-Zdrój, Opatów, Osiek, Podlasek (pow. buski), Stopnica (pow. buski)
    Miejsce pracy: wybrany region w Polsce

    Obowiązki:

    Prowadzenie szkoleń, konferencji, warsztatów, treningów i indywidualnych konsultacji dla pracowników administracji publicznej, oświaty i służb pomocowych (Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespoły Interdyscyplinarne, Policja, Ośrodki Pomocy Społecznej, PCPR, Kuratorzy sądowi itd.) w zakresie szeroko rozumianej profilaktyki społecznej.

    Wymagania:

    • wykształcenie adekwatne do danego zakresu tematycznego (psycholog, socjolog, pedagog resocjalizacji, prawnik, terapeuta uzależnień itd.) potwierdzone odpowiednimi kursami i certyfikatami
    • doświadczenie w prowadzeniu zajęć o ww. tematyce
    • mobilność (praca polegająca na wyjazdach poza miejsce zamieszkania)
    • dyspozycyjność w wybranych terminach (elastyczny czas pracy ustalany na początku współpracy tj. wspólnie wybrane dni/tygodnie w danym miesiącu lub kwartale)

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczny czas pracy – możliwość połączenia pracy w naszym zespole wraz z obecną pracą/obowiązkami
    • pakiet szkoleń wstępnych z innym doświadczonym trenerem
    • niezbędny sprzęt oraz materiały do prowadzenia zajęć