Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener - Ekspert - Certyfikowany Realizator Rekomendowanych Programów Profilaktycznych

  • Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gozdnica, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Łęknica, Małomice, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Ośno Lubuskie, Rzepin, Skwierzyna, Sława, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Świebodzin, Torzym, Trzciel, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Słubice, lubuskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oficyna Profilaktyczna Agnieszka Kot-Cienkosz - firma szkoleniowa o zasięgu ogólnopolskim  związku z dynamicznym rozwojem zatrudni TRENERA/EKSPERTA na stanowisko:

    Certyfikowany Realizator Rekomendowanych Programów Profilaktycznych
    Miejsce pracy: wybrany region w Polsce

    Obowiązki:

    Prowadzenie oraz realizacja wybranych rekomendowanych programów profilaktycznych m.in. Debata, Unplugged, Cukierki, Przyjaciele Zippiego i inne  (pełna lista:  www.programyrekomendowane.pl).

    Zgodnie z przyjętymi nowymi standardami i kryteriami jakości określonymi w: Systemie rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego oraz Programie Exchange on Drug Reduction Action (EDDRA).

    Wymagania:

    • wykształcenie adekwatne do danego zakresu tematycznego prowadzonych programów potwierdzone odpowiednimi kursami i certyfikatami
    • doświadczenie w prowadzeniu zajęć o ww. tematyce
    • mobilność (praca polegająca na wyjazdach poza miejsce zamieszkania)
    • dyspozycyjność w wybranych terminach (elastyczny czas pracy ustalany na początku współpracy tj. wspólnie wybrane dni/tygodnie w danym miesiącu lub kwartale)
    • wymagane uprawnienia (potwierdzone certyfikatem) do prowadzenia wybranych rekomendowanych programów profilaktycznych

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczny czas pracy – możliwość połączenia pracy w naszym zespole wraz z obecną pracą/obowiązkami
    • pakiet szkoleń wstępnych z innym doświadczonym trenerem
    • niezbędny sprzęt oraz materiały do prowadzenia zajęć.