Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener - Ekspert - Certyfikowany Realizator Rekomendowanych Programów Profilaktycznych

  • Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kalisz Pomorski, Kamień Pomorski, Karlino, Kołobrzeg, Koszalin, Lipiany, Łobez, Mieszkowice, Międzyzdroje, Myślibórz, Nowogard, Płoty, Police, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Resko, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Trzebiatów, Wałcz, Wolin, Złocieniec, Borne Sulinowo, Dębno, Sławno, Barlinek, Barwice, Białogard, Bobolice, Chojna, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oficyna Profilaktyczna Agnieszka Kot-Cienkosz - firma szkoleniowa o zasięgu ogólnopolskim  związku z dynamicznym rozwojem zatrudni TRENERA/EKSPERTA na stanowisko:

    Certyfikowany Realizator Rekomendowanych Programów Profilaktycznych
    Miejsce pracy: wybrany region w Polsce

    Obowiązki:

    Prowadzenie oraz realizacja wybranych rekomendowanych programów profilaktycznych m.in. Debata, Unplugged, Cukierki, Przyjaciele Zippiego i inne  (pełna lista:  www.programyrekomendowane.pl).

    Zgodnie z przyjętymi nowymi standardami i kryteriami jakości określonymi w: Systemie rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego oraz Programie Exchange on Drug Reduction Action (EDDRA).

    Wymagania:

    • wykształcenie adekwatne do danego zakresu tematycznego prowadzonych programów potwierdzone odpowiednimi kursami i certyfikatami
    • doświadczenie w prowadzeniu zajęć o ww. tematyce
    • mobilność (praca polegająca na wyjazdach poza miejsce zamieszkania)
    • dyspozycyjność w wybranych terminach (elastyczny czas pracy ustalany na początku współpracy tj. wspólnie wybrane dni/tygodnie w danym miesiącu lub kwartale)
    • wymagane uprawnienia (potwierdzone certyfikatem) do prowadzenia wybranych rekomendowanych programów profilaktycznych

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczny czas pracy – możliwość połączenia pracy w naszym zespole wraz z obecną pracą/obowiązkami
    • pakiet szkoleń wstępnych z innym doświadczonym trenerem
    • niezbędny sprzęt oraz materiały do prowadzenia zajęć.