Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener / Fizjoterapeuta

36MINUT.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie nowych klientów w świat treningu Milon,

  • opieka oraz efektywne podnoszenie zdolności treningowych osób będących członkami klubu,

  • podtrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,

  • obsługa płatności za karnety wstępu,

  • sprzedaż.

Nasze wymagania

  • absolwenci lub studenci studiów wyższych kierunek fizjoterapia,

  • duża wiedza w tematyce fizjologii, anatomii, biomechaniki, jednostek chorobowych, biochemii,

  • dobre zdolności komunikacyjne,

  • otwartość, uprzejmość i wysoka kultura osobista,

  • zdolności interpersonalne,

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i uczciwość,

  • mile widziane kursy fizjoterapii sportowej, fizjoterapii w leczeniu schorzeń kręgosłupa, fizjoterapii kardiologicznej, geriatrycznej,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z treningiem EMS,

  • wymagane umiejętności sprzedażowe i komunikacji przez telefon,

  • szukamy osób dla których praca to pasja, a pomoc ludziom to misja do spełnienia.

To oferujemy

  • praca na cały etat, bardzo dobre warunki pracy,

  • inspirujące szkolenia,

  • świetną atmosferę w firmie,

  • możliwość rozwój.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

36minut to lider polskiego rynku butikowych klubów treningowych. Swoją pozycją zbudowaliśmy w oparciu o rozwiązana niemieckiej technologii maszyn Milon, które posiadają ponad 200 patentów, nagrodzone m.in. Red Dot Design Award.

Inteligentne maszyny pozwalają realizować trening łatwo, bezpiecznie i efektywnie. Nowoczesne rozwiązania i wysoko wykwalifikowana kadra są wizytówką naszej organizacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje