Uwaga! W wypadku zainteresowania ofertą pracy prosimy uprzejmie o umieszczenie w swoim zgłoszeniu klauzuli podanej poniżej. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez APS Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kazimierza Drewnowskiego 2 w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Trener – Instruktor Nauki Jazdy kat. C+E (podać stanowisko na które Pani/Pan aplikuje). Zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługujących mi uprawnieniach, w tym, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener – Instruktor Nauki Jazdy kat. C+E

APS Solutions Sp. z o.o.O firmie

APS Solutions Sp. z o.o.

Kazimierza Drewnowskiego 2

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • praca przy szerokim projekcie szkoleniowym z czołowym producentem ciągników siodłowych w Polsce,

  • prowadzenie i realizacja szkoleń,

  • współpraca z klientami Szkoły Best Driver oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie,

  • realizowanie nowoczesnych szkoleń według autorskich metodologii,

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu,

  • znajomość branży transportowej,

  • umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z innymi,

  • inicjatywa i zaangażowanie w działaniu,

  • cierpliwość i skuteczność w nauczaniu,

Mile widziane

  • uprawnienia instruktora techniki jazdy,

  • doświadczenie we współpracy z kierowcami (mile widziane doświadczenie trenerskie/instruktorskie),

  • znajomość języków obcych.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • współpracę z najlepszymi trenerami w Polsce w wiodącej Szkole Doskonalenia Technik Jazdy,

  • rozwój osobisty i zawodowy pod okiem najlepszych specjalistów z branży,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Szereg szkoleń typu „Train the Trainer” w Polsce i za granicą.

O nas

Szkoła Doskonalenia Technik Jazdy BEST DRIVER jest liderem Europy w swojej branży. Współpracujemy z producentami ciągników siodłowych, autokarów oraz dostawców nowoczesnych technologii dla transportu. Bazujemy na własnych metodologiach i tematykach szkoleniowych. Nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści, których ambicją jest tworzenie najlepszej jakości edukacji. Obszar naszego działania to Polska, Ukraina, Niemcy, Holandia, USA.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy Instruktora Nauki Jazdy kat C+E , który dołączy do naszego zespołu.

Kadra Instruktorska Best Driver składa się z najlepszych w Polsce specjalistów, posiadających ogromne doświadczenie, zdobywane nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. To zbiór ludzi inteligentnych, ambitnych i rozwojowych, których cechują otwarte umysły. Jeśli również posiadasz te cechy połączone z doświadczeniem w nauce jazdy – koniecznie aplikuj na to stanowisko!