Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Jakośći (K/M)

  • Katowice, Gliwice, Zabrze, Rybnik, Wodzisław Śląski, śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-06-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.
    Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

    Do współpracy w ramach projektów realizowanych na terenie całej Polski dla branży Automotive poszukujemy osób na stanowisko

    TRENER JAKOŚĆI (K/M)

    Obowiązki

    • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Współpraca z największymi firmami z branży motoryzacyjnej (OEM, Tier 1)
    • Przygotowanie programów szkoleniowych
    • Rozwój merytoryczny materiałów szkoleniowych
    • Udział w wydarzeniach branżowych
    • Ciągła aktualizacja wiedzy w zakresie zarządzania jakością

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 2 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej
    • Umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu zarządzania jakością (np. ISO 19011, IATF16949, APQP itp.) i rozwiązywania problemów (np. 8D, 5WHY itp.)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia szkoleń i publicznego wystąpienia

    Oferujemy

    • Elastyczne warunki zatrudnienia - umowa o pracę/ umowa o dzieło/ umowa zlecenie/ B2B
    • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku
    • Dostęp do wiedzy i współpraca w gronie profesjonalistów
    • Rozwój umiejętności trenerskich przy projektach wewnętrznych oraz dla czołowych producentów OEM na światowym rynku branży motoryzacyjnej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do profilu i obszaru szkoleniowego
    • Pokrycie kosztów wyjazdów (przejazdy; hotele)

    TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

    Formel D | MR. Jakub Wadas | M +48 534 544 246 | Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland
    www.formeld.com/pl

    FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
    PARTS AND SERVICE READINESS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.