Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Leader School

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Mamy dla Ciebie świetny plan!

  • sam wybierasz o której wstajesz - o 8 czy o 14 :)

  • prowadzisz zajęcia w różnych grupach wiekowych- maluchy, dzieci ze szkół podstawowych, młodzież

  • pracujesz ile chcesz - między 10 a 40 godzin w tygodniu

  • współpracujesz w zespole zachowując swoja indywidualność - ja to my, a my to my a nie oni :)

  • jesteś zauważony i doceniony - ktoś zawsze wysłucha, pomoże, doradzi, pochwali

  • inspirujesz innych i dzielisz się dobrymi pomysłami - bo masz ich przecież mnóstwo!

  • wyznajesz zasadę, że Uczniowie uczą się od Nauczycieli, których lubią- stawia

  • tworzysz swoje miejsce pracy - a smoothie maker w biurze w tylko w tym pomoże!

Nasze wymagania

  • Nasi przyszli Lektorzy:

  • cechują się uśmiechem, energąi życiową i optymizmem wyczuwalnym na kilometr :-)

  • są studentami ostatnich lat studiów językowych, mają ukończone studia kierunkowe lub certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • posiadają doświaczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • potrafią motywować do pracy zarówno siebie jak i swoich Słuchaczy

  • posiadają umiejętność nawiązywania bardzo dobrego kontaktu z Kursantami, Rodzicami Kursantów i Współpracownikami

To oferujemy

  • W naszej szkole:

  • dobrze zarabiasz - nawet do 8000 zł miesięcznie

  • masz swoją ścieżkę rozwoju, awansujesz na wyższe stanowiska, wzrasta Twoja pensja podstawowa, otrzymujesz benefity (opiekę medyczną, kartę paliwową itp)

  • rozpoczynasz zatrudnienie na umowe zlecenie z mozliwością przejścia na umowe o pracę

  • przechodzisz etap wdrożenia do nowej pracy - pokażemy Ci co, jak i gdzie

  • otrzymujesz stałą pomoc metodyczną - trudny uczeń, mało czasu - damy sobie radę z każdą sytuacją!

  • szkolisz się aby być nadążać za zmianami w technologii i edukacji - sam wybierasz interesujący Cię temat

O nas

Nauczycielu języka angielskiego / Lektorze

Jeżeli czujesz, że najwyższy czas coś zmienić w swoim życiu- zacznij od pracodawcy!

Jesteśmy ogólnopolską szkołą językową dzialającą na rynku krakowskim od 12 lat.

Pracujemy licencjonowanymi metodami Leo English, Direct English oraz BLS Communication.