Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener językowy

Instytut Colina Rose sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Koszykowa 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych stacjonarnie i online oraz monitorowanie pracy kursanta z platformą e-learningową

Nasze wymagania

  • Jesteś licencjatem/magistrem anglistyki, amerykanistyki lub lingwistyki stosowanej, ukończyłeś koledż językowy lub posiadasz certyfikat potwierdzający biegłą znajomość języka angielskiego (np. CELTA, CPE).

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania, chcesz się uczyć i rozwijać swój warsztat.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie specjalizującej się w neurodydaktyce i nowoczesnym podejściu do edukacji.

  • Małe grupy 1-3.

  • Gotowe lesson plany wraz z materiałami.

  • Szerokie wsparcie Twojego rozwoju zawodowego.

  • Możliwość awansu i budowania kariery w ramach szybko rosnącej sieci franczyzowej ICR.

  • Stawka 60 zł brutto/h.

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ?

  • rozmowy przy kawie w miłej i luźnej atmosferze, na której opowiesz coś o sobie i usłyszysz o wszystkich szczegółach współpracy z nami.

  • nasze spotkanie potrwa około 30 minut.

Jeśli wciąż chcesz podnosić swoje kwalifikacje, uczyć się nowych metod i zostać ekspertem w dziedzinie nauczania języka angielskiego Instytut Colina Rose jest miejscem dla Ciebie.

Prześlij swoje CV klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Instytut Colina Rose SzybkiAngielski.pl z siedzibą w Warszawie na ul. Koszykowej poszukuje osoby na stanowisko: TRENER JĘZYKOWY.

Szkoła prowadzona jest przez Krzysztofa Litwińskiego – tłumacza głów państw takich jak George Bush i Margaret Thatcher.

Dołącz do elitarnej ekipy najlepszych trenerów językowych w kraju. Rozwijaj się z nami i buduj swoją karierę zawodową.

Przewiń do profilu firmy