Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener/-ka / Nauczyciel/-ka Zawodu

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.O firmie

  • Fordońska 248g, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.

Fordońska 248g

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników firmy

  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników

  • opracowywanie i przygotowywanie materiałów szkoleniowych: w tym prezentacji, handoutów oraz innych potrzebnych dokumentów

  • przygotowywanie raportów szkoleniowych z przeprowadzanych szkoleń

  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych w firmie

  • bieżąca analiza efektywności przeprowadzanych szkoleń i wprowadzanie usprawnień w celu maksymalizacji efektów

  • tworzenie konspektów szkoleniowych, testów i prezentacji zgodnie z celami edukacyjnymi i językiem opisu kompetencji

  • przygotowywanie szkoleń i materiałów szkoleniowych w LMS

  • prowadzenie zajęć z młodzieżą szkolną z klas patronackich

  • inne zadania w dziale Education Center (wewnętrzna jednostka szkoleniowa)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność prowadzenia szkoleń poparta certyfikatami

  • bardzo dobre wyniki pracy na dotychczasowym stanowisku

  • zaangażowanie i silna wewnętrzna motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w stresie i pod presją zadań

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • umiejętność efektywnej komunikacji z osobami na każdym szczeblu organizacji

  • elastycznie i efektywne podejście do pracy

  • zdolność do motywowania innych poprzez swoje zaangażowanie

  • znajomość teorii nauczania ludzi dorosłych w tym: PDCA, Cykl Kolba, piramida efektywności szkolenia

  • znajomość systemów klasy ERP II (SLM)

  • doświadczenie w korzystaniu za narzędzi wspomagających proces nauczania: dowolny LMS, Kahoot, SurveyMonkey, MS Teams

  • przygotowanie pedagogiczne z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z młodzieżą na poziomie szkoły średniej

  • min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń technicznych w tym ESD/MSD i pokrewnych

  • znajomość ram kwalifikacji zawodowych

  • znajomość norm ISO 9001 i 14001

  • znajomość j. angielskiego B1/B2

To oferujemy

  • UMOWĘ O PRACĘ

  • STAWIAMY NA RODZINĘ: zabawa choinkowa, piknik dla rodzin, dofinansowanie urlopów,

  • kolonii, program "Mama w Ivy", wyprawki dla noworodków, bilety do kina.

  • ROZWIJAMY SIĘ NA OKRĄGŁO: kursy językowe, dofinansowanie studiów,

  • szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe, konkursy dla pracowników.

  • IVY NA SPORTOWO: dofinansowanie do kart Multisport, siłownia

  • wraz z trenerem personalnymi sauna na terenie firmy, sekcja boksu, piłki nożnej, siatkówki, badmintona.

  • ZDROWIE TO PODSTAWA: prywatna opieka medyczna, konsultacje lekarskie na terenie firmy i bogato wyposażony gabinet lekarski, konsultacje psychologiczne, śniadania lub obiady za 3 zł.

  • OPIEKA FUNDACJI TAKE CARE: pomoc okołomedyczna pracownikom i ich rodzinom

  • dotkniętym trudno uleczalnymi chorobami, akcje prozdrowotne i propracownicze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • pikniki rodzinne

Jeżeli szukasz firmy, w której możesz zdobyć unikalne w skali kraju doświadczenie - zapraszamy!

Jeżeli lubisz nowe technologie – zapraszamy!

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej całości – zapraszamy!

Jeżeli cenisz sobie podejście work-life balance – zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy