Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener kompetencji miękkich z j. angielskim

Nowe Motywacje Sp. z o.o.O firmie

Nowe Motywacje Sp. z o.o.

Józefa Korzeniowskiego 39

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie projektów rozwojowych oraz szkoleń w formie online oraz F2F

  • Tworzenie programów szkoleniowych, scenariuszy e-learningów, filmów, podcastów i innych form szkoleniowych

  • Opracowywanie materiałów merytorycznych, ćwiczeń i innych narzędzi realizacyjnych z zakresu kompetencji miękkich

Nasze wymagania

Wymagane doświadczenie:

1. Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania ludźmi, szkoleń sprzedażowych i/lub działań i projektów HRowych,

2. Mile widziane doświadczenie w budowaniu i prowadzenie projektów rozwojowych.

3. Udokumentowane dobre wyniki i pozytywne referencje z dotychczasowych miejsc współpracy.

Wymagane kompetencje:

1. Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku (prowadzenie szkoleń, ofertowanie, udział w spotkaniach sprzedażowych)

2. Umiejętność zdiagnozowania potrzeb rozwojowych i przygotowania rozwiązania zgodnego z wynikami diagnozy.

3. Umiejętność prowadzenia szkoleń w zakresie kompetencji miękkich - online i offline.

4. Kreatywność i umiejętność budowania nowych rozwiązań realizacyjnych.

5. Wysokie kompetencje komunikacyjne i gotowość do współpracy, wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi członkami zespołu.

To oferujemy

  • Udział w różnorodnych projektach prowadzonych dla liderów na polskim i międzynarodowym rynku.

  • Pracę w zgranym zespole doświadczonych trenerów.

  • Zatrudnienie w formie stałego kontraktu B2B.

  • Stałe, dobre wynagrodzenie z możliwością wypracowania premii.

  • Możliwość pracy i rozwoju w firmie szanującej ludzi i wartości.

Nowym Motywacjom od 25 lat przyświeca idea dostarczania usług rozwojowych, które są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby organizacyjne Klientów. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom tworzymy dopasowane programy rozwojowe, inicjujemy działania konsultingowe, prowadzimy projekty badawcze, proponujemy systemowe rozwiązania.

Wyróżnia nas silna koncentracja na innowacyjnych, nowo technologicznych formach oddziaływania. Aktualnie znaczącym obszarem naszej działalności stały się produkcje wspierające działania szkoleniowe: filmy, seriale, podcasty, e-learningi, gry, aplikacje oraz inne materiały edukacyjne dopasowane do formy pracy i możliwości czasowych naszych Klientów.

Chcesz lepiej poznać naszą firmę?

Wejdź na https://nowemotywacje.pl/rekrutacja oraz www.facebook.com/nowemotywacje/

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy