Logo Pracuj.pl

Trener/ Konsultant z dostępności

CERTES Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń z tematyki dostępności cyfrowej, architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej, projektowania uniwersalnego, poświęconych zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami tj. niepełnosprawni, kobiety w ciąży, seniorzy
  • Prowadzenie doradztwa - audyt obecnego stanu i rekomendacje dot. dostępności dla przedsiębiorstw i administracji publicznej
  • Współtworzenie materiałów szkoleniowych, skryptów i ćwiczeń
  • Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do rozliczenia szkoleń tj. ankiety, listy obecności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub kurs/ szkolenie z uczenia dorosłych, trenerskie
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z wrażliwości na niepełnosprawnych, projektowania uniwersalnego, technologii asystujących i kompensacyjnych lub dostępności i/ lub wdrażania nowych produktów i usług – udokumentowane referencjami
  • Znajomość narzędzi online (MS Teams, Zoom) do prowadzenia szkoleń zdalnych
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla administracji publicznej

To oferujemy

  • Wsparcie w zakresie merytorycznym, gotowe materiały szkoleniowe
  • Szkolenia trenerskie przygotowujące do prowadzenia szkoleń z danego tematu
  • Możliwość rozwoju i pracę przy dużych projektach (10-20 dni szkoleń w miesiącu)
  • Pomoc techniczna w prowadzeniu szkoleń zdalnych
  • Pracę w przyjaznym i motywującym środowisku

Certes to firma szkoleniowo-doradcza zajmująca 1 miejsce w rankingu firm szkoleniowych w Polsce 2020, świadcząca usługi w zakresie szkoleń, również dofinansowanych, coachingu, wdrażania programów rozwojowych, doskonalenie procesów HR, doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Trener/ Konsultant z dostępności, lubelskie