Trener Lean Manufacturing

SaMASZ Sp. z o.o.

  • Trawiasta 1, Zabłudów
    Zabłudów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Trawiasta 1

Zabłudów

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie kultury LEAN w ramach SaMASZ Production System

  • koordynacja i prowadzenie projektów i warsztatów doskonalących

  • prowadzenie szkoleń z zakresu Lean dla pracowników

  • współpraca z managementem i pracownikami produkcji przy eliminowaniu strat w procesach produkcyjnych, wprowadzanie usprawnień w celu poprawy bezpieczeństwa, jakości, zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów

  • wdrażanie i utrzymywanie standardów Lean Manufacturing w fabryce

  • przeprowadzanie i analiza audytów wdrożonych narzędzi Lean Manufacturing

Nasze wymagania

  • zorientowanie na klienta zewnętrznego i wewnętrznego oraz budowanie wartości dodanej

  • umiejętność rozwiązywania problemów, motywowania pracowników i promocji najciekawszych rozwiązań

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing (Total Quality Management, KAIZEN, Value Stream Mapping, Poziomowanie linii produkcyjnej, Autonomous Maintenance, 5S, Praca standaryzowana, SMED)

  • dobra lub bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (excel, word, power point)

  • samodzielność i proaktywność

  • zdolności interpersonalne (komunikatywność, asertywność, otwartość)

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych i najnowocześniejszych fabryk w województwie

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • przyjazny zespół

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • pikniki rodzinne

SaMASZ – producent wysokiej jakości maszyn rolniczych i komunalnych.

Jesteśmy rodzinną firmą z 38 letnim stażem, która obecnie zatrudnia blisko 1000 osób. Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn.

Produkujemy innowacyjne maszyny zielonkowe i komunalne. W naszej fabryce powstało ich już ponad 140 000. Tworzymy Smart Factory, czyli fabrykę opartą na systemach cyberfizycznych, zintegrowanych z zaawansowanymi technologiami produkcyjnymi oraz na nowatorskich metodach organizacji produkcji i zarządzania.

Razem z nami weźmiesz udział w ciekawych projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, opartym na koncepcji Industry 4.0.

Przewiń do profilu firmy