Oferta pracy

Trener

N Energia Sprzedaż Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

10 000 netto (+ VAT) / mies.

N Energia Sprzedaż Sp. z o.o. Sp. k.

Świętego Maksymiliana Kolbe 3

Legnica

Realizujemy prywatne elektrownie fotowoltaiczne, które zapewniają bezpieczeństwo techniczne, finansowe i energetyczne. Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania.

Dołącz do naszego Zespołu – aplikuj na stanowisko:

TRENER

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie systemu szkoleniowego, wdrożenia i rozwoju kompetencji Agentów i Managerów pracujących w systemie MLM,
  • prowadzenie szkoleń stacjonarnych i online informacyjnych, wdrożeniowych, warsztatów dot. firmy, produktów/usług, pracy Agenta i Managera,
  • realizacja uzupełniających szkoleń dla Sieci Sprzedaży i realizacja działań mających na celu zapewnienie klientom najwyższego standardu obsługi,
  • administracja prowadzonych szkoleń,
  • analiza efektów i wyników szkoleń organizowanych przez Trenera,
  • wsparcie we wdrażaniu w terenie Agentów i Managerów,
  • prowadzenie sesji coachingowych rozwoju personalnego,
  • bieżąca diagnoza potrzeb, problemów, barier kompetencyjnych występujących u członków Sieci Sprzedaży,
  • raportowanie i tworzenie analiz.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy Trenera w obszarze obsługi klienta (techniki sprzedaży, komunikacja, obsługa klienta, szkolenia produktowe),
  • doświadczenie w branży OZE, PV będzie dodatkowym atutem,
  • kreatywne podejście do rozwiązywania zidentyfikowanych problemów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • wykształcenie z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, socjologii,
  • dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat. B - praca w terenie.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet szkoleń
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy