Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Microsoft Office / Microsoft BI

NT Group Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń zgodnie z standardem firmy z zakresu pakietu Microsoft Office

  • Przygotowywanie autorskich programów i materiałów szkoleniowych

  • Poszkoleniowa komunikacja z uczestnikami kursów (mail)

  • Wsparcie działań handlowych – doradztwo i analiza potrzeb Klienta

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów z rodziny pakietu Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, Power Point, Access, Project

  • Dobra znajomość zastosowania dodatków Power BI: PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap

Mile widziane

  • Znajomość VBA (Visual Basic for Applications)

  • Doświadczenie na stanowisku trenera (certyfikat MCT)

  • Duże zdolności interpersonalne (dobry kontakt z kursantami)

  • Znajomość innych zakresów tematów szkoleniowych będzie dodatkowym atutem

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej renomie

  • Możliwość rozwoju - szkolenia i kursy zawodowe podnoszące umiejętności

  • Pracę na pełny etat (możliwa umowa o pracę – zlecenie lub F-Vat – B2B)

  • Dodatki w formie karnetów rekreacyjno-sportowych

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Samochód służbowy

NT Group Sp. z o.o.

NT GROUP Sp. z o.o. - Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Microsoft poszukuje do współpracy wykfalifikowanych specjalistów.

Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, zdobytych w branży informatycznej. Naszą firmę tworzą osoby ambitne pełne zapału, posiadające jednocześnie odpowiednie wykształcenie i wiedzę. Wiele nowych pomysłów i chęć działania zainspirowały nas do stworzenia firmy mającej na celu jak najlepsze dopasowanie się do potrzeb Klienta, naszą specjalnością jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, a jednocześnie zapewniających maksimum bezpieczeństwa i niezawodności.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy utalentowanych specjalistów!

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie swojego CV/BIO i przedstawienia portfolio z dotychczasowym doświadczeniem za pomocą Aplikuj w temacie wiadomości prosimy wpisać TRENER_MS