Oferta pracy

Trener Mobilny B2C

Orange PolskaO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja szkoleń i działań rozwojowych z zakresu oferty, systemów, umiejętności sprzedażowych dla pracowników sprzedaży

  • wsparcie managerów w prowadzeniu działań rozwojowych dla pracowników

  • współpraca z trenerem regionalnym oraz menedżerami w zakresie doboru właściwych narzędzi rozwojowych

  • współpraca z komórką w centrali odpowiedzialną za kreowanie polityki i działań rozwojowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dzieleniu się wiedzą - prowadzeniu szkoleń stacjonarnych oraz on-line a także treningów on the job

  • doświadczenie w używaniu digitalnych narzędzi wspierających proces uczenia się i programy rozwojowe

  • doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta oraz praktyczna znajomość technik sprzedaży / obsługi klienta – dodatkowy atut

  • umiejętność przygotowywania programów oraz materiałów szkoleniowych

  • dążenie do własnego rozwoju i zachęcanie do tego innych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - dodatkowy atut

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo: gwarancja ciągłości zleceń, ryczałt za dojazdy, wsparcie we wdrożeniu do roli

  • Elastyczność: zatrudnienie: własna działalność gospodarcza

  • Satysfakcja: digitalne działania oraz inspiracje rozwojowe, kultura feedbacku

Orange Polska

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy

Zespół

  • Dołączysz do zespołu trenerów współpracujących z Orange Polska budujących kompetencje pracowników sprzedaży rynku konsumenckiego. Możesz liczyć na nasze wsparcie w poznaniu oferty, procesów i systemów, a także specyfiki kanałów sprzedaży oraz tworzeniu nowoczesnych digitalnych form rozwojowych.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy