Oferta pracy

Trener na produkcji

BorgWarnerO firmie

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i szkolenie nowozatrudnionych pracowników

  • Przeprowadzanie cyklicznych szkoleń dla pracowników produkcyjnych

  • Szkolenie i nadzorowanie przestrzegania przez pracowników przepisów BHP

  • Nadzór i aktualizacja dokumentów szkoleniowych

  • Prowadzenie szkoleń zgodnie z obowiązującymi normami i standardami

  • Stosowanie zasad Lean Manufacturing we wszystkich aspektach procesu szkoleniowego

  • Prowadzenie i aktualizowanie matrycy kompetencji

  • Prowadzenie i aktualizacja stanowiskowego programu szkoleniowego

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, łatwość przekazywania wiedzy

  • Dokładność i skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość środowiska produkcyjnego

To oferujemy

  • Opiekę merytoryczną doświadczonego zespołu

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczną, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)

  • Szkolenie techniczne stanowiskowe i produktowe

  • Szkolenie IPC po którym wydany jest certyfikat rozpoznawany na całym świecie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • bezpłatny dowóz autobusowy z Sochaczewa, Żyrardowa, Płońska

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy