Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener personalny

WBB FM sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Jana Kazimierza 13

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Kobiece Studio Baletowej Radości - gdzie jesteś mile widziana

Poszukujemy trenera w różnych kierunkach do swojego przyjaznego zespołu:

♦️Balet

♦️Body-balet

♦️Rozciąganie

♦️ Zdrowy kręgosłup

♦️Contemporary dance

♦️Pilates

Główny obowiązek to: prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych z dorosłymi

Napisz do nas, wyślij CV, opowiedz trochę o sobie i swoim doświadczeniu😇

Nasze wymagania

  • lubisz kontakt z ludźmi

  • żyjesz tańcem, sportem;

  • wiesz, co to jest dyscyplina;

  • jesteś wymagający i profesjonalny;

  • Masz doświadczenie w nauczaniu (nie koniecznie)

To oferujemy

  • praca w fajnym zespole, wspólne imprezy firmowe;

  • praca w przytulnym studio w komfortowych warunkach;

  • rozwój kariery do poziomu starszego trenera;

  • szkolenia dla nowych kierunków;

  • samodzielny trening na sali.

  • elastyczny grafik

  • przejrzystego systemu płac: FICS (w zależności od liczby zajęć) + BONUS (za osiągnięcie kluczowych wskaźników);

  • regularne, terminowe wypłacanie wynagrodzeń

O nas

Realizacja prawa kobiety na radość, smukłe plecy, szczupłe mięśnie, pewność siebie niezależnie od wieku i wagi. Balet rozwinie twoje skrzydła - sprawdziliśmy

Już od roku prowadzimy w Warszawie zajęcia dla kobiet oraz dzieci. Przez ten czas ponad 200 kobiet spełniło swoje marzenia: nauczyły się baletu i już niedługo będą miały swój pierwszy spektakl . Teraz w naszym zespole pracuje 5 nauczycieli. To są baletnicy i mistrzyni w gimnastyce sportowej. W tej chwili poszukujemy uśmiechniętej, energicznej i optymistycznej dziewczyny na stanowisko trenera dla prowadzenia zajęć grupowych i indywidualnych z dorosłymi i dziećmi ! Pomóż jak najwięcej ludzi mieć więcej radości w życiu :)