Trener POK – Dział Szkoleń

Media Expert

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych (szkolenia, e-learning, filmy szkoleniowe, itp.)

  • prowadzenie szkoleń na salach szkoleniowych dla pracowników Punktu Obsługi Klienta

  • prowadzenie szkoleń online dla pracowników Punktu Obsługi Klienta

  • prowadzenie szkoleń kompetencyjnych w sklepach

  • zbieranie najlepszych praktyk sprzedażowych, przekazywanie argumentów sprzedażowych zwiększających skuteczność sprzedaży

  • analiza i raportowanie wyników biznesowych

  • ewaluacja programów szkoleniowych

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość produktów i usług sprzedawanych w Punkcie Obsługi Klienta

  • doświadczenie w sprzedaży - dział Punktu Obsługi Klienta

  • dobra znajomość standardów obsługi klienta i technik sprzedaży

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na ludzi, nastawienie na współpracę

  • obsługa pakietu MS Office - głównie Power Point, Excel, WORD

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • tryb zadaniowy, rozliczany z efektów pracy

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju/nabycia kompetencji trenerskich

  • pracę z doświadczonym zespołem Trenerów i Coachów

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy