Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1005 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Pokemonów

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 19.07.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego partnera - jednej z największych agencji interaktywnych na świecie pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

    TRENER POKEMONÓW
    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    Zawsze czułeś, że będzie Ci dane zostać najlepszym na świecie trenerem Pokemon?
    Jesteś pełnoletni i masz trochę czasu wolnego w dniach 21.07-23.07.2016?
    Chcesz zarobić prawdziwe pieniądze, które póżniej możesz wymienić na Pokecoiny w grze?
    Aplikuj do pracy i pomóż nam złapać wszystkie 150 Pokemonów.

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność w terminie 21.07-23.07.2016.
    • Znajomość aplikacji mobilnej Pokemon Go.
    • Gotowość do podjęcia pracy w terenie.
    • Kreatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi graczami.
    • Pozytywne nastawienie i chęć dobrej zabawy.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie w wysokości 10 zł netto za godzinę na umowę zlecenie.
    • Telefon służbowy z zainstalowaną aplikacją.
    • Odzież sportowa.
    • Wyżywienie.
    • 200 pułapek typu "Lure Module" na Pokemony.
    • Możliwość wyboru Pokemona startowego (Bulbasaur, Charmander, Squirtle a nawet Pikachu).

    Dodatkowe informacje:
    Wyślij swoje CV i list motywacyjny, w którym opiszesz swoje doświadczenie i złap je wszystkie!