Oferta pracy

Trener Produktowy – Dział Planowania i Transportu

Media ExpertO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Trenera Produktowego Dział Planowania i Transportu
miejsce pracy: Warszawa, Wrocław

Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać (J. Paderewski). Lubisz dzielić się wiedzą? U nas rób to sprawnie i nowocześnie jako Trener Produktowy.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • szansę na awans
  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert „Włącz się”
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Twoje zadania:

  • prowadzenie szkoleń z podłączania produktów RTV/AGD będących w naszej ofercie
  • przygotowywanie programów i materiałów wspierających szkolenia
  • podsumowywanie i ocenianie przeprowadzonych szkoleń
  • raportowanie na potrzeby działu

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i w sprzedaży
  • znajomości branży elektrotechnicznej
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)
  • otwartości i pozytywnego nastawienia do nowych zadań
  • atutem będzie też doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu gazowo-elektrycznego

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne