Oferta pracy

Trener produktowy Marketing

Dobroplast Fabryka OkienO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
DOBROPLAST Fabryka Okien to wiodący producent stolarki otworowej. Jesteśmy częścią szwajcarskiej Grupy Arbonia, notowanej na giełdzie w Zurychu.

 Do naszego zespołu poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Szkolenia i koordynacja szkoleń w siedzibie firmy i online (80% w Zambrowie)
  • Stworzenie modułowego systemu szkoleniowego z  odniesieniami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu wsparcia działu sprzedaży i dealerów
  • Stworzenie łatwej struktury szkoleń o użytecznej tematyce dla grup docelowych
  • Współpraca z działem badań i rozwoju, zarządzania produktem i zespołem sprzedaży w celu zdefiniowania standardów dla modułów szkoleniowych
  • Koordynacja harmonogramu szkoleń, terminów
  • \Monitorowanie i weryfikacja jakości przeprowadzonych szkoleń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu – mile widziane
  • Czerpanie przyjemności z przekazywania wiedzy
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność komunikacji
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę pracy
  • Współpraca w międzynarodowej Grupie Arbonia
  • Długoterminową współpracę,
  • Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKSystem
  • Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys) klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).

*proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy