Oferta pracy

Trener Produktu

Blum Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie teoretycznych i praktycznych szkoleń produktowych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Doradztwo techniczne dla klientów (stolarze, architekci, klienci indywidualni)

  • Zarządzanie salą montażowo- szkoleniową

  • Aranżacja i opieka nad ekspozycją produktową stałą oraz mobilną

  • Udział w projektach promujących produkty i usługi Blum (szkolenia online, e-learning, filmy instruktażowe)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, śmiałość do wystąpień publicznych

  • Nastawienie na pracę w dynamicznym środowisku, otwartość na zmiany

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Gotowość do ciągłego doskonalenia i zdobywania nowej wiedzy produktowej

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń poparta doświadczeniem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w przyjaznym zespole fachowców łączących długoletnie doświadczenie ze świeżym spojrzeniem

  • Wsparcie i opiekę merytoryczną podczas okresu wdrożenia

  • Możliwość rozwoju przez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz udział w projektach

  • Możliwość bliskiej współpracy ze Spółką Matką w Austrii

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe m.in: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, dofinansowanie do dojazdów do pracy, dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Blum Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na rynku okuć meblowych. W nowoczesnym centrum montażowo – logistycznym, zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza, ponad 450 osób pracuje nad tym, żeby dostarczać naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty. Posiadamy trzy w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania. Rozwój to słowo, które nieustannie nam towarzyszy.

Chcesz rozwijać się razem z nami? Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy