Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Programowania dla dzieci i młodzieży

Giganci Programowania sp. z o.o.

  • Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Kartuzy, Wejherowo

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • C#

  • Java

  • Python

  • Android Studio

  • Unity 3D

  • Visual Studio

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kursów dla dzieci i młodzieży z zakresu programowania

Nasze wymagania

  • Programujesz w jednym z języków: C#, Java, Python.

  • Znasz jedno ze środowisk programistycznych: Android Studio, Unity, Visual Studio.

  • Jesteś osobą cierpliwą i masz pedagogiczne podejście do dzieci.

  • Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych.

To oferujemy

  • Nowoczesny sprzęt do nauczania.

  • Opracowane przez firmę konspekty prowadzenia zajęć.

  • Pracę w godzinach popołudniowych/wieczornych lub w weekendy.

  • Możliwość prowadzenia kursów w trybie on-line.

  • Wynagrodzenie: 80 - 100 zł/zajęcia.

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której uczymy młodych ludzi m.in. programowania oraz tworzenia gier komputerowych, aplikacji mobilnych, stron internetowych i grafik 3D, pomagając im zrozumieć i pokochać świat nowych technologii.

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe.

Przewiń do profilu firmy

W Gigantach Programowania jako Trener:

  • Możesz dzielić się swoją wiedzą z zakresu programowania i pomóc młodym ludziom odkryć świat nowych technologii.

  • Masz znakomitą okazję doskonalenia swoich umiejętności komunikacyjnych oraz sztuki wystąpień i prezentacji.

  • Masz możliwość dołączenia do społeczności samych programistycznych entuzjastów i wspólnego dzielenia się doświadczeniami.