Logo Pracuj.pl

Trener Programowania dla dzieci i młodzieży

Giganci Programowania sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
80,00–120,00
brutto / godz.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / godz.
  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • C#

  • Java

  • Python

  • Android Studio

  • Unity 3D

  • Visual Studio

O projekcie

W Gigantach Programowania jako Trener:

- Możesz dzielić się swoją wiedzą z zakresu programowania i pomóc młodym ludziom odkryć świat nowych technologii.

- Masz znakomitą okazję doskonalenia swoich umiejętności komunikacyjnych oraz sztuki wystąpień i prezentacji.

- Masz możliwość dołączenia do społeczności samych programistycznych entuzjastów i wspólnego dzielenia się doświadczeniami.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kursów dla dzieci i młodzieży z zakresu programowania

Nasze wymagania

  • Programujesz w jednym z języków: C#, Java, Python.
  • Znasz jedno ze środowisk programistycznych: Android Studio, Unity, Visual Studio.
  • Jesteś osobą cierpliwą i masz pedagogiczne podejście do dzieci.
  • Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych.

To oferujemy

  • Nowoczesny sprzęt do nauczania.
  • Opracowane przez firmę konspekty prowadzenia zajęć.
  • Pracę w godzinach popołudniowych/wieczornych lub w weekendy.
  • Możliwość prowadzenia kursów w trybie on-line.
  • Wynagrodzenie: 80 - 120 zł / zajęcia (2x45min).

Giganci Programowania sp. z o.o.

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której uczymy młodych ludzi m.in. programowania oraz tworzenia gier komputerowych, aplikacji mobilnych, stron internetowych i grafik 3D, pomagając im zrozumieć i pokochać świat nowych technologii.

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe.

Trener Programowania dla dzieci i młodzieży, Sosnowiec