Oferta pracy

Trener programowania / Programista / Wykładowca IT

Studio Programowania

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REACT

  • JavaScript

  • PHP

  • Python

  • WEB

  • cyberbezpieczeństwo

  • kryptowaluty

  • blockchain

  • sieci komputerowe

O projekcie

Jeśli posiadasz umiejętności z szerokorozumianego IT oraz nowych technologii i chcesz dzielić się swoją wiedzą – zostań trenerem programowania!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie autorskich wykładów w formie nagrań, screeencastów lub audio, dopasowanych do wymagań programu szkolenia

  • Stworzenie materiałów i prezentacji szkoleniowych według udostępnionych wzorów/szablonów

Nasze wymagania

  • Masz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jako wykładowca akademicki lub jesteś praktykiem z udokumentowanymi sukcesami

  • Rzetelnie realizujesz powierzone zadania

To oferujemy

  • Pracę dodatkową na podstawie umowy o dzieło lub B2B.

  • Dogodne warunki realizacji zleceń- wykłady nagrywamy w centrum Wrocławia, screencasty do realizacji w pełni zdalnie.

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Wysyłka propozycji tematów realizacji i podsumowania ustaleń

3

Podpisanie dokumentów

4

Realizacja nagrania / screencastu